top of page

Naturalift® | Sıkça Sorulan Sorular

S: Naturalift® içerisinde bulunan kolajen nerden elde edilmektedir?

C: İçeriğinde bulunan kolajen hidrolizat, Morina Balığı’ndan elde edilen hayvansal bir kolajendir. Naturalift® vejetaryenler ve veganlar için uygun değildir.

 

S: Ne kadar sürede sonuçları görebiliriz?

C: Test sonuçlarımıza göre cilt durumunda görünür değişimler ve 4 hafta (günlük kullanım) içerisinde gözle görülür hale gelmektedir.

 

 ​

S: Naturalift® kilo almama neden olur mu?

C: Ürünümüz şeker içermemektedir. 1000'den fazla kadın üzerinde yapılan klinik çalışmalar sırasında hiçbiri kilo almadı. Bir protein olan balık kolajeninin, ürünü aldıktan sonra tok hissettirmesi gerekir. Ayrıca Magnifera Indica® (Mango Ekstresi), birçok detoks/kilo verme ürününde metabolizma düzenleyici olarak kullanılır.

 

S: Naturalift® tadı nasıl?

C: Meyve aromalıdır. Balık kokusu/tadı kesinlikle en ufak şekilde bulunmamaktadır. Lezzetli, içimi keyifli bir aromaya sahiptir.

 

S: Naturalift® almak için en iyi zaman ne zaman?

C: Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce veya geceleri yatmadan hemen önce aç karna alınmalıdır. Sabah çok hızlı kana karışma avantajı olduğu gibi uyku esnasında da emilimi kayıpsız sağlanabilir.

 

S: Naturalift® hamile / emziren kadınlar tarafından kullanılabilir mi?

C: Ürün hamile ve emziren kadınlarda test edilmemiştir ve bu nedenle doktorlarına danışmak şartıyla doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilir.

S: Şase nasıl kullanılıyor?

C: Başındaki ince kısımdan fazla güç gerektirmeyecek şekilde ambalajı yırtıyoruz. Sonrasında bir bardak suya veya hazırladığınız detoks/meyve suyuna karıştırıp afiyetle içiyoruz.

 

S: Neden çevir-aç kapak değil de şase olarak tasarlandı?

C: Naturalift® lezzetli, konforlu ve doğa dostu bir ürün. Şase şeklinde olması sebebiyle hiçbir süreçte havayla temas etmediği için etkisinde ve aromasında kayıp yaşamıyor. Bu da ürünün her daim taze ve lezzetli olmasını sağlıyor. Konforlu; 5 günlük bir seyahate gittiğinizde bir tanesi bir parmak büyüklüğünde olan şaselerden beş tane çantanıza atmanız yeterli. Doğa dostu; ürünümüz kesinlikle plastik değil. Doğa dostu geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çöpe attığımızda doğaya da zarar vermemiş oluyoruz.

S: Online satışınız var mı?

C: www.saglikfabrikasi.com ve tüm e-ticaret siteleri üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz!

 

S: Naturalift® kullanmaya hangi yaş aralığında başlayabilirim?

C: Kolajen cildin başlıca yapısal bileşenidir. Kolajen kaybı 25+ yaş civarında başlar ve her sene %1 oranında kaybedilir. Bu oran menopozdan sonra yılda %2 oranına kadar yükselir.

S: Kolajen sindirilebiliyor mu?

C: Naturalift®'in canlandırıcı etkisinin sırrı Morina Balığı Kolajen Hidrolizatı’dır. Hidrolize peptidler, normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olarak formülüze edilir. Bu, cildin derin dermis kolajen tabakası üzerinde hareket etmeye devam eden sindirim sistemi yoluyla vücuda çabucak emilmesini sağlar.

 

S: Naturalift® neden tablet veya toz formundan ziyade sıvı haldedir?

C: Klinik araştırmalarımızda elde edilen sonuçlara ulaşmak için günlük 5000 mg Morina Balığı Kolajeni dozu önerilir. Günde 14 tablet (bu gerekli olan 5g kuru ağırlık eşdeğeri) almayı gerektirmek yerine Naturalift®, seyahat etmek için güvenli, tek doz bir şase içinde paketlenmiş hoş bir tat verici sıvı olarak yaratılmıştır.

 

S: İlaç kullanıldığında Naturalift® alınabilir mi?

C: Naturalift® kullanmanın rapor edilen bir yan etkisi yoktur. Naturalift® almaya ilişkin endişeleriniz varsa lütfen ürünü almadan önce doktorunuza danışın.

 

S: Naturalift® ile ilgili herhangi bir alerjik reaksiyon var mıdır?

C: İçeriğinde tam 13 etken madde bulunan Naturalift®’in allerjen testleri yapılmış, herhangi olumsuz bir durum bulunamamıştır. Ancak aşağıda yazdığımız ürünlerin herhangi birine alerjiniz var ise, doktorunuza danışmadan kullanmayınız!

Mango, Karabiber, Prinç, Ispanak (Diğer içerik maddelerimiz için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz.)

S: Günlük doz nedir?

C: Günde bir şase içmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bir şase Naturalift® günlük ihtiyaç olan 5 gram kolajeni içermektedir.

 

S: Bir kutuda kaç tane şase var? / Bir kutu ne kadar gidiyor?

C: Bir kutu Naturalift® ’in içinde 14 şase bulunuyor. İlk üç ay her gün kullanım öneriyoruz. Bir kutu bir kişinin 15 günlük kolajen ihtiyacını karşılıyor. Düzenli tüketim için ayda 2 kutu öneriyoruz.

S: Nasıl sipariş edebilirim?

C: .www.saglikfabrikasi.com adresi ve tüm e ticaret siteleri üzerinden sipariş oluşturabilir ya da satış noktası olarak belirlediğimiz kliniklerden veya güzellik merkezlerinden temin edebilirsiniz. Kendinize en yakın satış noktasını web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

S: Formülünüzde hangi Tip Kolajen kullanıyorsunuz?

C: Vücudumuzda en fazla bulunan kolajen Tip 1 kolajendir. Bu oran cildimizde %75 civarındayken kalan %25  tendonlarımıza ve korneamıza dağılmıştır. Antiage etkisi hedeflediğimiz Naturalift®, Tip 1 Morina Balığı kolajeni içermektedir.

 

S: Koenzim Q10 ne işe yarar?

C: Koenzim Q10 hücre membran yapısının korunmasında ve hücrede enerji dönüşümünün sağlanmasında rol oynar. Aynı zamanda dokulardaki serbest radikallerin etkisini azaltmaya yardımcı olduğundan iyi bir antioksidandır.

bottom of page