top of page

En Etkili Balık Kolajeni!

Güncelleme tarihi: 27 Kas 2020

Naturalift’in 5000 mg kolajenin yanı sıra birçok etken madde içeren başarılı formülü, detaylı bir ar-ge çalışmasından geçmiş ve hepsinden başarılı bir geri dönüş almıştır. Araştırma ekibinin olumlu dönüşleri ile birlikte ürünümüzü sizlere ulaştırdık ve sizlerin geri dönüşleri ile bundan gurur duyduk! Türkiye’de ilk ve tek Morina balığı hammaddesine sahip bir kolajen satışa sunulmuştur. Morina balığı neden bu kadar önemli?


Morina Balığının 100 gramı 84 kalori ve 20 gram protein içerir. COD balığı olarak da tanınan morina, A vitamini, D vitamini, B12, riboflovin ve folat (vitamin B-9) açısından oldukça zengindir. Bunun yanı sıra iyi bir selenyum, demir, fosfor, sodyum, iyot ve potasyum kaynağıdır. Morina balığı Omega 3 yağ asidi, vitamin ve mineraller olarak zengin bir balıktır. Naturalift’in içeriğinde morina balığı kullanılmasının en temel nedeni kolajen ve diğer gerekli bileşenlerin en zengin formda bulunmasıdır.

Türkiye’de satılan diğer kolajenler ise çoğunlukla kolajenin ham maddesini söylememektedir. Örneğin Marka X, içeriğinde 10.000 mg kolajen barındırdığını söylemesine rağmen içeriğini şeffaf bir şekilde yansıtmıyor. Marka Y ise 10000 mg kolajen sunuyor ancak toz formda. Kolajen takviyelerinde emilimin en etkili olduğu form ise sıvı formdur. Marka Z ise 5000 mg kolajen içeriyor ve tablet formda. Bu da etkisinin oldukça düşük olduğunu anlamamız için yeterli bir sebep.


Dolayısıyla, içeriğinde birçok etken maddenin yanı sıra 5000 mg morina balığı içeren ve hidrolize/sıvı formda bulunan Naturalift, %98,7 biyoyararlanım oranıyla en etkili balık kolajenidir.

5.955 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page