top of page

Güzellik Merkezleri Yeniden Hizmete Açılıyor!

Güncelleme tarihi: 8 Ağu 2020

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine gönderdiği "Koronavirüs Tedbirleri" konulu ek genelgede güzellik merkezlerinin faaliyetlerinin 21.03.2020 itibariyle geçici süreliğine durdurulacağını bildirdi. Bildirilen bu genelgeyle, yapılan işlem sırasında birçok kez fiziksel temasın olması sebebiyle güzellik merkezi gibi iş yerlerinin faaliyetleri durduruldu. Yeni tip koronavirüsün (Covid-19) yayılmasını engellemek ve halk sağlığını korumak amacıyla daha önce de bazı halka açık mekanların kısıtlanması genelgesi bildirilmişti.


Yaşanılan bu süreçte gelinen noktada kaydedilen olumlu gelişmeler ile Güzellik Merkezleri faaliyetlerinin kısıtlanmasına yönelik tedbirler 04.05.2020 Pazartesi günü değerlendirildi. Güzellik merkezlerinin Koronavirüs salgının etkilerine dikkat edilerek belirlenecek kurallara uyulması şartıyla 11.05.2020 tarihinde faaliyete geçebileceklerine ilişkin karar verildi.


Naturalift’in satış noktaları olan güzellik merkezlerine https://www.naturalift.com.tr/satis-merkezleri linkine tıklayarak ulaşabilir ve ürünü temin edebilirsiniz.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page