Güzellik Merkezleri Yeniden Hizmete Açılıyor!

En son güncellendiği tarih: 8 Ağu 2020

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine gönderdiği "Koronavirüs Tedbirleri" konulu ek genelgede güzellik merkezlerinin faaliyetlerinin 21.03.2020 itibariyle geçici süreliğine durdurulacağını bildirdi. Bildirilen bu genelgeyle, yapılan işlem sırasında birçok kez fiziksel temasın olması sebebiyle güzellik merkezi gibi iş yerlerinin faaliyetleri durduruldu. Yeni tip koronavirüsün (Covid-19) yayılmasını engellemek ve halk sağlığını korumak amacıyla daha önce de bazı halka açık mekanların kısıtlanması genelgesi bildirilmişti.


Yaşanılan bu süreçte gelinen noktada kaydedilen olumlu gelişmeler ile Güzellik Merkezleri faaliyetlerinin kısıtlanmasına yönelik tedbirler 04.05.2020 Pazartesi günü değerlendirildi. Güzellik merkezlerinin Koronavirüs salgının etkilerine dikkat edilerek belirlenecek kurallara uyulması şartıyla 11.05.2020 tarihinde faaliyete geçebileceklerine ilişkin karar verildi.


Naturalift’in satış noktaları olan güzellik merkezlerine https://www.naturalift.com.tr/satis-merkezleri linkine tıklayarak ulaşabilir ve ürünü temin edebilirsiniz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
2.png
1.png

Atalix Pharma, medikal estetik, kozmetik ve medikal teknoloji sektörlerine ait ürünlerin satışı ve pazarlaması alanında hizmet veren bir firmadır. Ekibimiz, eczacılık, tıp ve medikal estetik sektörlerinden gelen ve alanında başarılı satış ve pazarlama stratejileri geliştiren profesyonellerden oluşmaktadır.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

İletişim

Barbaros Mah. Mormenekşe

Sok. Deluxia Suites Kat:8

D:102 Batı Ataşehir