top of page

Hem Zengin Formüle, Hem Uygun Fiyata Sahip Kolajen!

Kolajen, vücudumuzda bulunması gereken en önemli yapıtaşlarından biridir. Tabii ki kolajenin de her molekül gibi görevleri bulunmaktadır. Kolajen takviyesini kimlerin kullanması gerektiği konusunda herkesin kafası karışabilir. Soru işaretlerinizi gidermek amacıyla, bu yazımızda sizlere Naturalift™’i kimlerin kullanması gerektiğinden bahsedeceğiz.


Vücuttaki kolajen miktarı 25 yaşından itibaren her yıl %2 oranında azalmaktadır. Kadınlarda menopoz dönemi ile birlikte bu kayıp %30’ları bulmaktadır. Kolajen takviyesine başlamak isteyen kişiler için 25 yaştan itibaren kullanımı tavsiye etmekteyiz. Henüz 25 yaşına gelmemiş bireyler için ise tavsiye etmeyiz çünkü vücut hala yeterli kolajeni üretebiliyor demektir.

Sporla uğraşan kişiler için de kolajen takviyesi oldukça önemlidir. Protein, sporcu için en önemli moleküldür ve kolajen de başlı başına vücudun en çok ihtiyaç duyduğu proteindir. Kırışıklık ya da yaşlanma belirtileri göstermeyen herhangi bir sporcu da 25 yaşından itibaren kolajen takviyesi kullanmaya başlayabilir.

Naturalift™ içeriğinde 5000 mg Morina Balığı kaynaklı kolajen, 2950 mg Mango ekstresi, 100 mg C Vitamini, 50 mg Koenzim Q10, 25 mg Hyalüronik Asit, 11,5 mg E vitamini, 1,5 mg Çinko, 1,55 mg B6 Vitamini, 0,15 mg Bakır, 1 mg Bioperine, 1 mg Pirinç Ekstresindeki, 1 mg Oolong Çayı Ekstresi ve 1 mg Ispanak Ekstresi içermektedir. Bu kadar zengin bir formüle sahip olan Naturalift™, günlük olarak almanız gereken kolajen miktarının yanı sıra diğer içerikleriyle vücudunuzu dengelenemeye yardımcı olur.


Kolajen fiyatlarının belirlenmesinde ise kullanılan kolajenin kalitesi, miktarı ve formülünde bulunan diğer maddeler oldukça önemlidir. Siz de kolajen markalarını karşılaştırmak isterseniz bu noktalara dikkat etmenizi öneririz.


Gelelim Naturalift™ fiyatlarına; Naturalift™ ürünleri yalnızca doktorlar ve güzellik merkezleri aracılığı ile son kullanıcı ile buluştuğu için, biz üretici firma olarak maalesef net bir fiyat belirtemiyoruz. Her bir satış noktamızın fiyat politikasının farklı olması ve Türkiye genelinde birçok merkez ve klinikte yer almamız bu konuda ne yazık ki net bir bilgi vermemizi engelliyor. Satış Merkezleri sayfamızdan ilçenizde yer alan 2-3 satış noktamızı aradığınızda en makul fiyatı alabilir, ürünümüze en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.


https://www.naturalift.com.tr/satis-merkezleri

37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page