top of page

Kolajen Kullanmazsam Ne Olur?

Başlamış olduğunuz kolajen takviyesini kullanmayı bırakmanız sizi daha sağlıksız ya da daha yaşlı yapmaz. Kolajen, 25 yaşı geçtikten sonra her sene vücudun üretimini azalttığı bir proteindir. Yani vücuda yabancı, dışarıdan alınan bambaşka bir madde değildir. Bizler; vücut yaşlanma sürecinde bu proteini azalttığı için, vücuda destek olmak amacıyla kolajen takviyesi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Kolajen vücutta depolanamaz. Kolajen depolanamadığı için de vücudun günlük ihtiyacı olan kolajenin gün gün vücuda verilmesi gerekmektedir. Kolajen kullanmaya başladıktan minimum 15 gün, ortalama 30 gün içinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların önemli ölçüde azaldığını görebilirsiniz. Üç ay düzenli kullanımdan sonra ise eklem ağrıları da dahil olmak üzere birçok sorunun çözüldüğünü hissedeceksiniz.

Biz Naturalift™ olarak, ilk üç ay her gün düzenli kullanımı, sonrasında ise ömür boyu haftada 2 veya 3 kere kolajen takviyesi kullanmanızı öneriyoruz. Biliyorsunuz ki bu ömürlük bir ihtiyaç. Peki, iki ay veya üç ay kullandıktan sonra birden kullanmayı keserseniz, o zaman ne olacak?

Az önce de söylediğimiz gibi vücut kolajeni depolayamadığı için, takviye kullanımı bırakıldığında vücudun ürettiği kolajen yetersiz kalacak ve yavaş yavaş cilt eski haline dönecektir.


Birçok kullanıcı, kolajen takviyesi ücretlerinin fazla olduğundan yakınmaktadır. İlk üç ay her gün kullanmak sizi belki zorlayabilir, hak veriyoruz. Ancak şunu unutmamalısınız ki bu ömürlük ve hayat kalitenizi en üst seviyelere çıkaracak bir yatırımdır. İlk üç ayın sonunda haftada iki veya üç kez kullanmanız yeterli olmaktadır.


Siz de kolajen takviyesi almaya karar verdiyseniz, Instagram (@naturaliftturkiye) DM ekibimize aklınıza gelen her türlü soruyu sorabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz!

67 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page