top of page

Kolajen Takviyesi Cilde Kaç Günde Etki Eder?

Kolajen; saç, tırnak, cilt, tendon ve kemikler başta olmak üzere vücudumuzda en fazla bulunan proteindir. Tüm vücut proteinlerinin %30 dan fazlasını kolajen oluştururken, cildin temel yapısında %75 oranında bulunur. Yaş aldıkça vücudun kolajen üretme kapasitesi düşer, böylece ciltte azalan kolajen miktarı daha kuru, kırışık ve elastikiyeti azalmış bir görünüm oluşturur.

Kolajen takviyesi kullanılmaya başlandığında 14 ile 21 gün arasında cildinizdeki değişikliği fark etmeye başlarsınız ancak bu elbette mucizevi bir fark olmaz! Kolajen takviyesi önce içten onarım sağlar yani eksik kolajen miktarını tamamlar. Düzenli kullanımda farkı çok daha fazla görürsünüz. 5. ve 6. haftalarda cildiniz kolajen açısından oldukça etkili görünmeye başlar. Ancak kolajen takviyesi kullanmayı bıraktığınız takdirde cildiniz ortalama olarak 21 gün sonra eski formuna dönmeye başlayacaktır.


Naturalift™ içeriğinde ki morina balığı başta olmak üzere, formülünde bulunan 13 etken madde ile dikkat çeken; içime hazır sıvı balık kolajenidir. İçeriğinde barındırdığı 13 etken madde, bir kişinin 1 gün içerisinde alması gereken miktarlardır. Ürünümüz başta kolajen kaybını önlemek ve eksik kolajen açığını doldurmak için ilk 3 ay olmak üzere her gün tüketilmelidir. Daha sonrasında ömür boyu kolajen miktarını dengede tutmak için 2 günde bir şase olarak tüketilebilir. Dolayısıyla yeni başlayan kullanıcılarımız için iki günde bir şase içmek her gün içmek kadar etki göstermeyecektir.

11.080 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page