top of page

Naturalift™ Kolajenin Yan Etkileri Nelerdir?

Güncelleme tarihi: 8 Ağu 2020

Bu yazımızda, neredeyse her gün bizlere ilettiğiniz sorulardan ikisini ele almak istiyoruz.


1- “Naturalift Kolajen alerji yapar mı?”

2- “Herhangi bir hastalığım var, kollajen kullanabilir miyim?”


Öncelikle belirtmek isteriz ki Naturalift™ ürünlerinin gerek test aşamasında gerek ise kullanıcılarımızın geri bildirimlerinde herhangi bir yan etki söz konusu dahi olmamıştır. Ancak yasal olarak hamile ve emziren kadınlar üzerinde test yapılamadığı için, hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Dolayısıyla herhangi bir alerjiye sebebiyet Naturalift™ kolajen için söz konusu değildir. Peki, vücudunuzda gözlemlediğiniz değişiklikler neden olabilir? Bu durumda kullandığınız kolajen takviyesi markası her ne ise, formülün içerdiği etken maddelere göz atılmalıdır. Bu etken maddeler oldukça çeşitlilik gösterebilmektedir.


Biz Naturalift™ ailesi olarak, kolajen seçiminde dahi doktorunuzun onayı olmasını tavsiye etmekteyiz. Kullandığınız kolajen takviyesine karşı bir şüpheniz var ise veya bir hastalığınız bulunuyorken kolajen kullanmak istiyorsanız mutlaka doktorunuza danışmalısınız.


Birçok kullanıcıya ulaşan ürünümüz hakkında binlerce olumlu geri dönüş aldığımızı gururla belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra, alerji ile alakalı da hiçbir olumsuz geri dönüş almamış bulunmaktayız. Yine de tekrar etmekte fayda görüyoruz. Balık ürünlerine karı alerjisi olanlar veya formülümüzde bulunan diğer maddelerden herhangi birine karşı yüksek seviyede alerjisi bulunan, bulunma ihtimali olan herkesin doktor gözetiminde tüketmesini tavsiye ediyoruz.

155 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page