top of page

Toz Kolajen mi Yoksa Sıvı Kolajen mi?

Araştırmalar sonucunda cildin bunca zamandır bilinenin aksine, dışarıdan krem veya benzeri takviyeler ile değil, içeriden kolajen besin takviyesiyle güçlendirilmesi gerektiğini göstermiştir. Kolajen takviyesi almaya karar verdiyseniz karşınıza birçok ürün çıkacaktır ve tabii ki bu ürünler hakkında konuşan birçok uzman doktor... Bu ürünlerin seçiminde çeşitli ayrıntılara dikkat ederseniz sizler de size uygun kolajen seçimini doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Bu ayrımlardan en önemlisi de “toz kolajen mi hap kolajen mi yoksa sıvı/likit kolajen mi” olarak karşımıza çıkar.

Sıradan bir toz kolajeni suya karıştırmak yerine veya yine sıradan bir tablet kolajeni her gün tüketmek yerine neden sıvı kolajen kullanmalısınız? Bu sorunun cevabını aslında bilim veriyor. Yapılan araştırmalara göre sıvı kolajen, toz veya tablet kolajene oranlandığında çok daha hızlı şekilde emilmektedir. Her gün kahvaltıdan önce yarım bardak suyla birlikte içildiği takdirde en iyi etkiyi en hızlı şekilde sağlamaktadır.


Naturalift kolajen takviyesi, parmak büyüklüğünde olan şaseler ile kullan-at mantığıyla tamamen steril olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla günün her anında yanınızda taşıyabileceğiniz göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanırken hissedeceğiniz konforu açısından da sektördeki diğer ürünler ile arasında çok büyük fark olan Naturalift, tat olarak da diğer içilebilir kolajenlere kıyasla oldukça lezzetli bir aroma içermektedir. Naturalift™ olarak kolajen takviyesini ilk üç ay boyunca her gün, sonrasında haftada iki-üç gün şeklinde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

1.602 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page